psychoterapie a poradenství
řešení osobních potíží
partnerská a manželská krize
pomoc při navazování vztahu
potíže na pracovišti - mobbing
skupiny osobního rozvoje
.
psychologická péče
supervize
management
tvorba týmu - teambuilding
garance a supervize projektů
syndrom vyhoření
komunikace
kurzy - školení - vdělávání
rodina a výchovné poradenství
rodinná terapie
peer - skupiny pro dospívající
.
řešení sporů - mediace


RECENZE poradny Psychoterapeut.cz

Vaše recenze či hodnocení naší práce můžete psát na: poradna@psychoterapeut.cz

Jak poradnu hodnotí lidé na internetu - Najisto.cz:

https://najisto.centrum.cz/2010558/mgr-david-dolezal/hodnoceni/

Salma.rio 28.11.2018
S manželem jsme v září navštívili pana Doležala kvůli jednomu problému, jenž se mezi námi táhl už delší dobu,a musíme říct,že jsme byli velmi spokojeni. Pan Doležal je velmi profesionální a zároveň okouzlí svým lidským přístupem. Pomohl nám se na daný problém podívat z jiné stránky, nasměrovat nás tím správným směrem,pomohl nám uvědomit si,co vůbec za problémem vezi. A přišli jsme na to,že se jedná pouze o jeden z druhů komunikačních dovednosti, kterému​ se lze naučit,což nás velice potěšilo. Kromě této ,, chybičky" máme hodně láskyplný a zamilovaný vztah,čili jsme moc rádi,že ho ještě postupně vysperkujeme k úplné dokonalosti. Pana doktora moc doporučujeme, určitě se neváhejte na něho obrátit.

2018
“Díky profesionálnímu přístupu pana Doležala už nežijeme jen vede sebe, ale spolu. Nebylo to hned, ale stálo to zato. Dík.”
Dávám ***** - Olda Paces

“Už na první schůzce, víte o sobě víc, než jste sami o sobě věděli. Pak se hned vše lépe zvládá. Moc děkuji”
Dávám ***** - sekorovaing

Dita,7.2.2018
"Moc ráda bych poděkovala panu Doležalovi za okamžitý, velmi vstřícný a otevřený přístup k řešení rodinné situace. Když vaše dítě začne krást a brát drogy, nevíte na koho se obrátit, máte pocit totálního selhání, probdíte a probrečíte noci, .. nečekejte na zázrak. Pan Doležal nám poskytl okamžitou pomoc. Situaci s námi řešil v přátelských a konstruktivních rozhovorech, vyvedl nás z bludného kruhu. Ještě máme co na práci, ale jsme na dobré cestě. Moc děkujeme. " Dita

petrvocel 5.1.2017. Dávám *****
“O vánocích jsem vyhledal p. Doležala, byl ochotný a v sobotu přijel do ordinace, aby mi pomohl. Vysvětlil mi, že žena nemusí mít milence, a příčinou je mé chování. Řekl, co nesmím a co mám dělat. Vyzval mne, abych přivedl i svou ženu, tak bude možno něco řešit. Přivedl jsem ji a ukázalo se, že měl dobrý odhad. Oba jsme zlepšili chování a má to výsledky. Proto, jste-li ve stejné situaci, neváhejte a kontaktujte profesionála. A já musím říci, že p. Doležal je ochotný odborník a mně opravdu pomohl.”
***** petrvocel

Jitka Dvouletá (Mikulcová) 16. listopadu 2016. Dávám ***** :
“Jsem velice spokojená s konzultacemi s panem Doležalem, díky němu dojdu k většímu pochopení nefunkčnosti mých dosavadních vztahů a pochopení sama sebe. Učí mě otevřené komunikaci, díky které lépe sděluji druhým, co potřebuji a cítím a předcházím tak nedorozumění ve vztazích. Otevírá mi oči a ukazuje, jak má vypadat správný partnerský vztah, a jak k němu dojít pomocí lepší komunikace a jak si lépe určit vlastní hranice ve vztahu. Odcházím vždy uvolněná a s větším pochopením mé dosavadní situace.”
***** Jitka

b mastrlova 20. května 2015. Dávám *****
Poradna Psychoterapeut.cz:
“Děkuji, Mgr. David Doležal, poradna Psychoterapeut.cz”
***** bára

jakmark 10. dubna 2015. Dávám *****
“Naše manželství bylo v troskách,chtěla jsem to vzdát,pak nás napadla poslední naděje,navštívit pana Doležala a požádat o pomoc.Není to jedna nebo dvě návštěvy,ale docházení po několik měsíců,je potřeba vytrvalost a hlavně chtít.Ale výsledek určitě stojí za to.Pan Doležal nás naučil opět spolu komunikovat,řešit různé rodinné problémy,konflikty s dětmi,ukázal nám cestu,jak si svůj obraz rodinného štěstí domalovávat a neumazávat.Sezení byla velmi příjemná a uvolněná.Velká spokojenost,děkujeme moc.”
***** jakmark

schmalzmartin 18. února 2015. Dávám *****
“Přestože jsem velmi skepticky,musím pana mgr.Doležala velmi pochválit za neskutečně profesionálni a lidský přístup.Neuvěřitelně mi psychicky pomohl v mé tíživé situaci.Chtěl bych mu tímto moc poděkovat za rychlou a citlivou pomoc.Mohu všem vřele doporučit.”
***** schmalzmartin

Jak nás lidé hodnotí na Firmy.cz
https://www.firmy.cz/detail/13146857-poradna-psychoterapeut-cz-praha-cast-obce-nove-mesto.html

Dávám ***** fanda.karel, 29.11. 2018
“Poděkování panu Mgr. Davidu Doležalovi. Dnes jsme měli s exmanželkou mediaci u pana Mgr. Doležala kvůli střídavé péči o děti, pan magistr byl během mediace neutrální a férový. V klidu a bez emocí jsme probrali jednotlivé možnosti a dospěli jsme s exmanželkou k východisku ze vzniklé situace. Vypadá to, že je vše na dobré cestě. Ještě jednou moc děkuji. Ing. František Karel”

Lenka B 78: 22.6. 2018 Dávám *****
“Pana Mgr. Doležala mohu pro párovou terapii jen doporučit. Pod jeho vedením se povedlo zachránit a v mnohém vylepšit vztah, který se nám v podstatě rozpadl po 7 letech. Jeho terapie opravdu funguje. Rozhodně to stojí za zkoušku.”

Akustikald: 14.6. 2018 Dávám *****

Jak na Google:

Petr Vocel 5.1.2017 Dávám *****
Jsem s manželkou již dlouho, něco přes dvacet let, a přesto že je mezi námi poměrně velký věkový rozdíl, byla dlouho dobu mezi námi velice dobrá shoda. Máme spolu dnes dceru, které je nyní již 17 let. Ale poslední asi rok a půl jsme přestali asi mezi sebou správně komunikovat a vztah se začal kazit a samozřejmě se to odrazilo na soužití v intimní oblasti. Tak jak se prodlužovali přestávky mezi intimními chvilkami, tak stoupalo napětí a klesala ochota pro vzájemné pochopení a toleranci. Až letos o vánocích napětí u mne dosáhlo vrcholu a posilněn znalostmi a informacemi z internetu, kde se píše, že 80 rozvodů je proto, že manželka si najde milence, jsem byl na pokraji zhroucení, neboť jsem měl strach, že se to stane. V tomto stavu jsem vyhledal pana Doležala, který byl velice ochotný a i v sobotu o vánocích přijel do své ordinace, aby mi pomohl. Vysvětlil mi, že i když to vypadá, jako kdyby to bylo pravda a žena měla milence, tak tomu vůbec nemusí být, a příčinou může být i můj přístup ke každodenní vzájemné komunikaci a chování. Vysvětlil mi, co nesmím dělat, abych nezvyšoval napětí a nevytvářel další inicializační body a třecí plochy, ale naopak, co bych měl dělat, aby se styčné plochy problémů minimalizovaly. A vyzval mne, zda bych nepřivedl i svou manželku, že jedině tak bude možno proniknout k opravdové podstatě našeho problému. Na druhé sezení jsem přivedl i svou ženu a ukázalo se, že měl správný odhad. Oba dva jsme se začali snažit zlepšit své chování a bylo vidět, že to začíná mít své výsledky. Uvědomili jsme si, kde jsme toho druhého přimáčkli ke zdi a začali jsme se takovým situacím vyhýbat. Protože jsme oba navzájem toho druhého ve skutečnosti milovali a náš vztah nebyl ještě v takových troskách, hojení začalo probíhat poměrně rychle. Ne ještě nejsme zcela zhojeni, ale myslím, že jsme již oba přesvědčeni, že se to povede. Proto jestli mohu poradit, pokud jste také v podobné situaci, tak neváhejte a kontaktujte profesionála, dřív než vám vaše krásné vztahy vyhynout tak, že již nebude co obnovit. A já musím říci, že p. Doležal je ochotný odborník a mne opravdu hodně moc pomohl v kritické chvíli.
***** Petr Vocel

Magda 2.2.2016. Dávám *****
S prací pana magistra jsme maximálně spokojení. Mám možnost srovnání (v minulosti jsme s manželem chodili i jinam) - Mgr. Doležal se ani jedné straně nesnaží "mazat med kolem huby", jedná férově, konzistentně. Opakovaně nám pomohl vyřešit situaci, která se zdálo, že ani řešení nemá :) Troufnu si říct, že hlavně díky němu se naše manželství přestalo řítit do záhuby a pracuje s námi dále na jeho vylepšování...
***** Magda

Jitka Dvouletá (Mikulcová):
“Jsem velice spokojená ..."
Dávám ***** 16. listopadu 2016

Jak lidé hodnotí poradnu přímo na našem webu:

otmar202,56 let, 12.7. 2016 uděluji *****
Poprvé mám dojem, že nám někdo pomohl. Několikrát jsme se skoro rozvedli. Naše krize už trvá několik let, snažíme se o změnu, ale nikdy jsme nenašli odpověď, co je vlastně skutečnou příčinou. Od té doby, co docházíme do Vaší poradny, jako bychom se znovu poznávali, těžko popsat. Jednoduše - znovu žijeme nejen jako rodiče, ale dalo by se říci, že jako milenci. Děkujeme.

horylesy-42, 28.3.2016: uděluji *****
Dobrý den, děkujeme za Vaší práci a taky rychlost, kdy jsme se mohli objednat na druhý den a vyříkat si před "nestrannou osobou" - evidentně velice zkušenou, protože se nám oběma ulevilo a mluvili jsme spolu tak, jako už roky ne. Kromě vyřešené rodinné krize manžel již měsíc nepije, snad ani nehraje a je víc doma. Nečekali jsme že pomůže jen několik návštěv u vás.

kubesvit 32, 25.4. 2016 uděluji *****
Děkuji, málem jsem nevěřil, že ještě můžu udělat něco, aby se přítelkyně vrátila. Rádi u vás budeme pokračovat v práci na komunikaci.

anonym40, 01.03.2017
Dostal jsem odpověď, kterou jsem hledal. Nebylo by správné a možná i nespravedlivé vinit ze situace člověka, který právě teď nemá potřebnou sílu, s ohledem na své povinnosti, mi pomoci. Věřím, že čas ukáže sám správné řešení. Ještě jednou moc Vám děkuji za Vaší diskrétní neocenitelnou pomoc a pochopení. Byl jsem naopak mile překvapen z Vašeho přístupu, kterého si velice vážím.

home  o nás  KONTAKT a OBJEDNÁNÍ  internetová poradna  kurzy  recenze  .  poradna tel nebo písemně  ceník