psychoterapie a poradenství
řešení osobních potíží
partnerská a manželská krize
pomoc při navazování vztahu
potíže na pracovišti - mobbing
skupiny osobního rozvoje
psychologická péče
supervize
management
tvorba týmu - teambuilding
garance a supervize projektů
syndrom vyhoření
komunikace
kurzy - školení - vdělávání
rodina a výchovné poradenství
rodinná terapie
peer - skupiny pro dospívající
řešení sporů - mediace


RECENZE poradny Psychoterapeut.cz

Vaše recenze či hodnocení naší práce můžete psát na: poradna@psychoterapeut.cz


Jak nás lidé hodnotí na Seznam.cz - Firmy.cz
https://www.firmy.cz/detail/13146857-poradna-psychoterapeut-cz-praha-cast-obce-nove-mesto.html

Dávám ***** fanda.karel, 29.11. 2018
“Poděkování panu Mgr. Davidu Doležalovi. Dnes jsme měli s exmanželkou mediaci u pana Mgr. Doležala kvůli střídavé péči o děti, pan magistr byl během mediace neutrální a férový. V klidu a bez emocí jsme probrali jednotlivé možnosti a dospěli jsme s exmanželkou k východisku ze vzniklé situace. Vypadá to, že je vše na dobré cestě. Ještě jednou moc děkuji. Ing. František Karel”

Lenka B 78: 22.6. 2018 Dávám *****
“Pana Mgr. Doležala mohu pro párovou terapii jen doporučit. Pod jeho vedením se povedlo zachránit a v mnohém vylepšit vztah, který se nám v podstatě rozpadl po 7 letech. Jeho terapie opravdu funguje. Rozhodně to stojí za zkoušku.”

Akustikald: 14.6. 2018 Dávám *****

Jiří Beneš - Dávám *****
“Pan Mgr. Doležal odvádí perfektní práci ve svém oboru a rozhodně můžu doporučit. Díky němu jsme získali cenné rady jak řešit partnerské neshody.”

Martin - Dávám *****
“Dobrý přístup. Vyhledal jsem z důvodů velké manželské krize, v naivitě, že vyřeším(e) rychle. Po několika sezeních jsem byl skeptický, nicméně jsem pochopil, že to je hledání i mne samotného. Tím mi pomohl. Zpětně vidím, jaký pokrok jsem udělal, byť to zní nadneseně, začal jsem se učit, jak chápat sebe, co to je respekt, co jsou hranice, tolerance, či rozlišovat/rozpoznat manipulaci. Sebekriticky musím říci, že skepse, která k tomuto druhu pomoci je v řadě z nás zakořeněná, je spíše na škodu.”


Jak lidé hodnotí poradnu přímo na našem webu:

otmar202,56 let, 12.7. 2016 uděluji *****
Poprvé mám dojem, že nám někdo pomohl. Několikrát jsme se skoro rozvedli. Naše krize už trvá několik let, snažíme se o změnu, ale nikdy jsme nenašli odpověď, co je vlastně skutečnou příčinou. Od té doby, co docházíme do Vaší poradny, jako bychom se znovu poznávali, těžko popsat. Jednoduše - znovu žijeme nejen jako rodiče, ale dalo by se říci, že jako milenci. Děkujeme.

horylesy-42, 28.3.2016: uděluji *****
Dobrý den, děkujeme za Vaší práci a taky rychlost, kdy jsme se mohli objednat na druhý den a vyříkat si před "nestrannou osobou" - evidentně velice zkušenou, protože se nám oběma ulevilo a mluvili jsme spolu tak, jako už roky ne. Kromě vyřešené rodinné krize manžel již měsíc nepije, snad ani nehraje a je víc doma. Nečekali jsme že pomůže jen několik návštěv u vás.

kubesvit 32, 25.4. 2016 uděluji *****
Děkuji, málem jsem nevěřil, že ještě můžu udělat něco, aby se přítelkyně vrátila. Rádi u vás budeme pokračovat v práci na komunikaci.

anonym40, 01.03.2017
Dostal jsem odpověď, kterou jsem hledal. Nebylo by správné a možná i nespravedlivé vinit ze situace člověka, který právě teď nemá potřebnou sílu, s ohledem na své povinnosti, mi pomoci. Věřím, že čas ukáže sám správné řešení. Ještě jednou moc Vám děkuji za Vaší diskrétní neocenitelnou pomoc a pochopení. Byl jsem naopak mile překvapen z Vašeho přístupu, kterého si velice vážím.

home  o nás  KONTAKT a OBJEDNÁNÍ  internetová poradna  kurzy  recenze  .  poradna tel nebo písemně  ceník