psychoterapie a poradenství
řešení osobních potíží
partnerská a manželská krize
pomoc při navazování vztahu
potíže na pracovišti - mobbing
skupiny osobního rozvoje
psychologická péče
supervize
management
tvorba týmu - teambuilding
garance a supervize projektů
syndrom vyhoření
komunikace
kurzy - školení - vdělávání
rodina a výchovné poradenství
rodinná terapie
peer - skupiny pro dospívající
.
řešení sporů - mediace


RECENZE poradny Psychoterapeut.cz

Vaše recenze či hodnocení naší práce můžete psát na: poradna@psychoterapeut.cz

Jak poradnu hodnotí lidé na Google.cz:

Alu Spa - 6.12.2019 - Dávám *****
Pan Mgr. Dolezal je clovek na svem miste. Zachranil nam manzelstvi, nasmeroval nas. Obrovske diky! Pokud budu opet nekdy v nesnazich, vim, na koho se obratit.

Ing. František Karel - Dávám *****
Poděkování panu Mgr. Davidu Doležalovi. Dnes jsme měli s exmanželkou mediaci u pana Mgr. Doležala kvůli střídavé péči o děti, pan magistr byl během mediace neutrální a férový. V klidu a bez emocí jsme probrali jednotlivé možnosti a dospěli jsme s exmanželkou k východisku ze vzniklé situace. Vypadá to, že je vše na dobré cestě. Ještě jednou moc děkuji.

AD - Dávám *****
Pana Mgr. Doležala mohu velmi doporučit. Díky němu jsem rychle pochopil podstatu některých problémů, s nimiž jsem přišel. Vhodnou formou se mi dostalo návodů, jak je odstranit. Dotyčný komunikuje přímo a bez obalu, jde k jádru věci. Přesto je interakce příjemná. V jeho podání jsem lépe pochopil i jednání jiných. Myslím, že v jeho práci se zrcadlí zkušenosti nabyté nejen délkou praxe, ale zejména zájmem o toto poslání. Mimo to mne překvapila velká časová flexibilita terapeuta, včetně nedělních večerů. To vše pana magistra řadí vysoko nad všechny psychology, které jsme s partnerkou dosud navštívili.

Petr Vocel 5.1.2017 Dávám *****
Jsem s manželkou již dlouho, něco přes dvacet let, a přesto že je mezi námi poměrně velký věkový rozdíl, byla dlouho dobu mezi námi velice dobrá shoda. Máme spolu dnes dceru, které je nyní již 17 let. Ale poslední asi rok a půl jsme přestali asi mezi sebou správně komunikovat a vztah se začal kazit a samozřejmě se to odrazilo na soužití v intimní oblasti. Tak jak se prodlužovali přestávky mezi intimními chvilkami, tak stoupalo napětí a klesala ochota pro vzájemné pochopení a toleranci. Až letos o vánocích napětí u mne dosáhlo vrcholu a posilněn znalostmi a informacemi z internetu, kde se píše, že 80 rozvodů je proto, že manželka si najde milence, jsem byl na pokraji zhroucení, neboť jsem měl strach, že se to stane. V tomto stavu jsem vyhledal pana Doležala, který byl velice ochotný a i v sobotu o vánocích přijel do své ordinace, aby mi pomohl. Vysvětlil mi, že i když to vypadá, jako kdyby to bylo pravda a žena měla milence, tak tomu vůbec nemusí být, a příčinou může být i můj přístup ke každodenní vzájemné komunikaci a chování. Vysvětlil mi, co nesmím dělat, abych nezvyšoval napětí a nevytvářel další inicializační body a třecí plochy, ale naopak, co bych měl dělat, aby se styčné plochy problémů minimalizovaly. A vyzval mne, zda bych nepřivedl i svou manželku, že jedině tak bude možno proniknout k opravdové podstatě našeho problému. Na druhé sezení jsem přivedl i svou ženu a ukázalo se, že měl správný odhad. Oba dva jsme se začali snažit zlepšit své chování a bylo vidět, že to začíná mít své výsledky. Uvědomili jsme si, kde jsme toho druhého přimáčkli ke zdi a začali jsme se takovým situacím vyhýbat. Protože jsme oba navzájem toho druhého ve skutečnosti milovali a náš vztah nebyl ještě v takových troskách, hojení začalo probíhat poměrně rychle. Ne ještě nejsme zcela zhojeni, ale myslím, že jsme již oba přesvědčeni, že se to povede. Proto jestli mohu poradit, pokud jste také v podobné situaci, tak neváhejte a kontaktujte profesionála, dřív než vám vaše krásné vztahy vyhynout tak, že již nebude co obnovit. A já musím říci, že p. Doležal je ochotný odborník a mne opravdu hodně moc pomohl v kritické chvíli.


Magda 2.2.2016. Dávám *****
S prací pana magistra jsme maximálně spokojení. Mám možnost srovnání (v minulosti jsme s manželem chodili i jinam) - Mgr. Doležal se ani jedné straně nesnaží "mazat med kolem huby", jedná férově, konzistentně. Opakovaně nám pomohl vyřešit situaci, která se zdálo, že ani řešení nemá :) Troufnu si říct, že hlavně díky němu se naše manželství přestalo řítit do záhuby a pracuje s námi dále na jeho vylepšování...
***** Magda

Jitka Dvouletá (Mikulcová):
“Jsem velice spokojená ..."
Dávám ***** 16. listopadu 2016Jak nás lidé hodnotí na Firmy.cz
https://www.firmy.cz/detail/13146857-poradna-psychoterapeut-cz-praha-cast-obce-nove-mesto.html

Dávám ***** fanda.karel, 29.11. 2018
“Poděkování panu Mgr. Davidu Doležalovi. Dnes jsme měli s exmanželkou mediaci u pana Mgr. Doležala kvůli střídavé péči o děti, pan magistr byl během mediace neutrální a férový. V klidu a bez emocí jsme probrali jednotlivé možnosti a dospěli jsme s exmanželkou k východisku ze vzniklé situace. Vypadá to, že je vše na dobré cestě. Ještě jednou moc děkuji. Ing. František Karel”

Lenka B 78: 22.6. 2018 Dávám *****
“Pana Mgr. Doležala mohu pro párovou terapii jen doporučit. Pod jeho vedením se povedlo zachránit a v mnohém vylepšit vztah, který se nám v podstatě rozpadl po 7 letech. Jeho terapie opravdu funguje. Rozhodně to stojí za zkoušku.”

Akustikald: 14.6. 2018 Dávám *****

Jiří Beneš - Dávám *****
“Pan Mgr. Doležal odvádí perfektní práci ve svém oboru a rozhodně můžu doporučit. Díky němu jsme získali cenné rady jak řešit partnerské neshody.”

Martin - Dávám *****
“Dobrý přístup. Vyhledal jsem z důvodů velké manželské krize, v naivitě, že vyřeším(e) rychle. Po několika sezeních jsem byl skeptický, nicméně jsem pochopil, že to je hledání i mne samotného. Tím mi pomohl. Zpětně vidím, jaký pokrok jsem udělal, byť to zní nadneseně, začal jsem se učit, jak chápat sebe, co to je respekt, co jsou hranice, tolerance, či rozlišovat/rozpoznat manipulaci. Sebekriticky musím říci, že skepse, která k tomuto druhu pomoci je v řadě z nás zakořeněná, je spíše na škodu.”


Jak lidé hodnotí poradnu přímo na našem webu:

otmar202,56 let, 12.7. 2016 uděluji *****
Poprvé mám dojem, že nám někdo pomohl. Několikrát jsme se skoro rozvedli. Naše krize už trvá několik let, snažíme se o změnu, ale nikdy jsme nenašli odpověď, co je vlastně skutečnou příčinou. Od té doby, co docházíme do Vaší poradny, jako bychom se znovu poznávali, těžko popsat. Jednoduše - znovu žijeme nejen jako rodiče, ale dalo by se říci, že jako milenci. Děkujeme.

horylesy-42, 28.3.2016: uděluji *****
Dobrý den, děkujeme za Vaší práci a taky rychlost, kdy jsme se mohli objednat na druhý den a vyříkat si před "nestrannou osobou" - evidentně velice zkušenou, protože se nám oběma ulevilo a mluvili jsme spolu tak, jako už roky ne. Kromě vyřešené rodinné krize manžel již měsíc nepije, snad ani nehraje a je víc doma. Nečekali jsme že pomůže jen několik návštěv u vás.

kubesvit 32, 25.4. 2016 uděluji *****
Děkuji, málem jsem nevěřil, že ještě můžu udělat něco, aby se přítelkyně vrátila. Rádi u vás budeme pokračovat v práci na komunikaci.

anonym40, 01.03.2017
Dostal jsem odpověď, kterou jsem hledal. Nebylo by správné a možná i nespravedlivé vinit ze situace člověka, který právě teď nemá potřebnou sílu, s ohledem na své povinnosti, mi pomoci. Věřím, že čas ukáže sám správné řešení. Ještě jednou moc Vám děkuji za Vaší diskrétní neocenitelnou pomoc a pochopení. Byl jsem naopak mile překvapen z Vašeho přístupu, kterého si velice vážím.

home  o nás  KONTAKT a OBJEDNÁNÍ  internetová poradna  kurzy  recenze  .  poradna tel nebo písemně  ceník